TWEEDE DAG EP DE TREFFER JEUGDVOETBALKAMP OOK WEER GENIETEN

Link voor de foto's https://myalbum.com/album/eYx6jRoLGMpY
Aan alle leuke dingen komt een einde en zo ook aan het EP de Treffer jeugdvoetbalkamp van WVV.
Na een zeer geslaagde eerste dag volgde een korte nacht voor veel roodzwarten. Tot diep in de nacht was het gezellig druk op het sportcomplex. Weinig slaap zorgde er echter voor dat het ontbijt vlekkeloos verliep. Rustig en in etappes stonden de kinderen langs het lopend buffet. De dames van de catering zorgden ervoor dat iedereen werd voorzien van brood en drinken. Na het ontbijt volgde de indeling van het mix toernooi. Natuurlijk werd er gekozen voor een bovenbouw en onderbouw toernooi om het zo eerlijk mogelijk te laten verlopen. Tegen half elf werd dan ook gefloten voor het startsein van deze activiteit.
Prachtig was het om te zien dat meerdere leeftijdsgroepen goed en leuk samen speelden en dat er goed om elkaar gedacht werd. Het voetbal was bijzaak vandaag, de saamhorigheid en clubvrienden maken stond voorop.
Tegen twaalf uur werd het toernooi stilgelegd om te beginnen met de finale van de penalty bokaal 2022.
Zowel in de bovenbouw, als in de onderbouw waren drie prijzen te verdienen.
De voorrondes van gisteren werden gekeept door de twee doelmannen van zaterdag 1 (Sven Schuur en Jeroen Plat) en tijdens de finaleronde stond niemand minder dan zondag 1 keeper Niels Hamstra onder de lat. Deze drie heren worden door de organisatie hartelijk bedankt voor hun medewerking.
De drie spelers die in de prijzen vielen bij de oudste jeugd waren:
Plek 1: Niels Bakker
Plek 2: Marco Garst
Plek 3: Dylan Hemmes
Uitslag jongste jeugd:
Plek 1: Wouter Setz
Plek 2: Wesley Krol
Plek 3: Lars Lameijer
Na de penalty's stond de catering alweer klaar voor alle kinderen om hun te voorzien van een heerlijk broodje hamburger. Op het moment dat de kinderen smulden, werd op het veld alles weer in gereedheid gemaakt voor het vervolg van het toernooi.
Gekozen werd voor nog twee volle speelrondes en tegen de klok van één uur werd hier weer een start mee gemaakt.
Een uur later was het dan echt over met de pret.
Na het laatste fluitsignaal wist men wat er zou komen. Tijd om op te ruimen. Met vereende krachten werden de tenten opgeruimd en werd het kamp langzaam weer ontmanteld.
Tegen drie uur was het slotwoord en werd iedereen bedankt voor zijn of haar aandeel.
Want dit voetbalkamp gaf maar weer eens aan wat samenwerking is. De uitspraak SAMENZIJNWIJWVV past dan ook helemaal bij het EP de Treffer jeugdvoetbalkamp 2022.
Mensen, nogmaals hartelijk dank en hopelijk tot volgend jaar.
De organisatie
#SAMENZIJNWIJWVV